Dlaczego schudnę?

Nawet 6 kg miesięcznie – tyle możesz schudnąć, stosując dietę optymalną.

To starannie opracowany plan żywieniowy, dzięki któremu
pozbędziesz się nadmiarowych kilogramów szybciej niż myślisz.

 

Dieta optymalna została opracowana w oparciu o wyniki badań naukowych oraz o wieloletnie doświadczenie dra Kwaśniewskiego. Nie jest kolejną modną dietą – to sposób odżywiania, który warto kontynuować przez całe życie.

Ograniczasz podaż węglowodanów

To właśnie one – spożywane w nadmiernych ilościach – odkładają się w tkance tłuszczowej. Dieta optymalna nie eliminuje ich całkowicie – dostarcza ich tyle, ile potrzebuje organizm do prawidłowego funkcjonowania.

Zachowujesz proporcję między składnikami odżywczymi

Dieta optymalna pozwala schudnąć, ponieważ bazuje na tzw. złotej proporcji składników żywieniowych. Dzięki temu zapewniasz odpowiednie potrzeby energetyczne i budulcowe organizmu.

Jesz tyle, ile potrzebujesz

Dieta optymalna nie jest żadną głodówką, która ogranicza ilość dostarczanych do organizmu kalorii. Jesz tyle, ile potrzebujesz – bez uczucia głodu i sięgania po niezdrowe przekąski między posiłkami. Dzięki temu nie dostarczasz zbędnych kalorii, które odpowiadają za przyrost masy ciała.

Dieta optymalna – jak zacząć?

Już teraz zmień swoje nawyki żywieniowe. Rozpocznij proces odchudzania, dzięki któremu stracisz zbędne kilogramy i poprawisz kondycję zdrowotną. Dieta optymalna to szansa na uzyskanie szczuplejszej sylwetki i wyeliminowanie wielu schorzeń towarzyszących nadwadze i otyłości.

Tylko kilka kroków dzieli Cię od tego, by zadbać o siebie.
Skontaktuj się z nami, by umówić się na konsultację.